KONST / Litografier / Färglitografi 11943191

nr 1194 3191

Martin Bradley

(f. 1931), Storbritannien

Färglitografi, Signerad, numrerad 22/290, bladets mått: 40x30 cm

Martin Bradley, brittisk bildkonstnär född 1931.

måndag 30 juli 2018
kl 18:31:37

Martin Bradley

Läs mer om Martin Bradley